OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.05.2024

1. INTENCJE - 19.05.2024 - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - ROK B - ODPUST PARAFIALNY
17.00 MZDOWO + + Danuta - 13 r. śmierci - Janusz Skibiński oraz babcie i dziadków z obojga stron
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej oraz dalsze błogosławieństwo B. dla Radosława i Małgorzaty i ich rodzin
9.30 PŁOCKO + + Ryszard Leszczyński w 20 r. śmierci i Jego rodziców Irenę i Stanisława
11.00 PRZYTOCKO + + Natalia - 4 r. śmierci - Marcin Pułaczewski oraz Iwonę Chrobatyn w 29 r. Jej śmierci
12.30 BIESOWICE  1. Msza odpustowa za Parafian, szczególnie za dzieci rocznicowe
                              2. + + Julia - 20 r. śmierci - Wacław Pelczarski

2. INTENCJE - 26.05.2024 - Uroczystość Najświętszej Trójcy - ROK B
17.00 MZDOWO + Zofia Butkiewicz w 1 r. śmierci i Jej mamę Czesławę - ostatnia z intencji od uczestników pogrzebu Zofii
8.00 BIESOWICE + Małgorzata Rynkiewicz w 7 r. śmierci
9.30 PŁOCKO W intencji 11 dzieci przystępujących do I Komunii Świętej
11.00 PRZYTOCKO + + Stefania Stanisław Wiśniewski Helena Danisiewicz w 15 r. śmierci
12.30 BIESOWICE  W intencji Alicji Rychlińskiej w Dniu Matki - od wdzięcznych dzieci

3. Biesowice - rodzinie Wolski z Ciecholubia / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Biesowice - zapraszam na nabożeństwa majowe i Msze św. w ciągu tygodnia.
Intencje mszale:
w poniedziałek za + z rodzin Lachiewicz i Korzeniowski.
We wtorek za + Cezarego Nałęckiego w 6 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
W środę za + Stanisława Konicera w 5 r. śmierci, Jego rodziców i braci.
W czwartek za + Krystynę Wasilewską w 3 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu.
W piątek za parafian.

5. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej został jeszcze tydzień.

6. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

7. W sobotę 25.05.24 trzech 3 diakonów naszej diecezji otrzyma w bazylice kołobrzeskiej święcenia kapłańskie. Wśród nich jest dk Mateusz Krahl, który 2 lata temu w naszej Parafii odbywał 3 miesięczną praktykę. Osoby chcące jechać na święcenia proszę o szybki kontakt.

8. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwa majowe oraz Mszę św. której intencja jest wolna. Po niej spowiedź przed I Komunią.

9. Biesowice - miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich Pietruchy zaprasza osoby 60 + w sobotę  25.05.24 do Domu Kultury na g.15.00 na biesiadę.

10. Miło mi poinformować w dniu Odpustu Parafialnego, że ruszyły prace związane z renowacją zegara na wieży  naszego parafialnego kościoła.

11. Wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.