W Święto Wniebowzięcia NMP mogliśmy podziwiać świeżo wymalowany i pięknie przystrojony kościół w Płocku. Trzeba przyznać że wnętrze zmieniło się i to bardzo... na korzyść. Jest to już "drugi krok" w stronę remontu kościoła, po przełożeniu dachówki na kościele. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włożyli nawet najmniejszy wkład w prace przy malowaniu.

 

 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.