V Festyn Parafialny "Powitanie lata" za nami.

Już po raz V w Biesowicach 27.06.2015r. odbył się Festyn Parafialny na Powitanie lata. Tak nieśmiało Undecidedod godz. 16.00 gromadzili się mieszkańcy Biesowic i goście na terenie boiska "Echo" by wziąć udział w zabawie festynowej.

Przy dźwiękach muzyki rozegrały się konkurencje sportowe dla dzieci, areobik dla chętnych... a byli Cool, rzut gumifilcem ks. proboszcza, przejażdżki bryczką, pokazy strażackie oraz licytacja. Można było też zakupić pamiątkowe cegiełki, które podpisywał ks. Bogdan. Oczywiście,  nie zabrakło dobrego jedzenia  i tańców przy głośnej Surprisedmuzyce. 

Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na budowę chodnika do cmentarza.

Wszystkim sponsorom, darczyńcom, tym którzy pomagali przy zorganizowaniu festynu, załatwiali formalności,Cry przygotowali smakołyki oraz uczestnikom... serdeczne "Bóg zapłać". Oby nie zabrakło nam zapału i pomysłów na organizowanie innych uroczystości i jeszcze nie jednego festynu.Innocent


Nie bój się wypłyń na głębie...


 
 
 
Parafialna pielgrzymka do Medjugorie
 
 
więcej
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.