Już nie wiem, który raz pojechaliśmy na Diecezjalne Czuwanie Młodych do Skrzatusza. Za każdym razem jest niepowtarzalnie, chociaż plan spotkania taki sam. W tym roku hasło: "Zanurzeni w Jezusie" - więc było do przewidzenia, że pojawi się woda i była- celebracja chrzcielna przy źródle. I śpiew i modlitwa, wspólna Eucharystia i światło...i powiew Ducha Świętego, który gasiła paschał i nasze małe świeczuszki... Do zobaczenia za rok... Wszystkim uczestnikom z naszej parafii serdecznie dziękuję. JK.

 


 

 

MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.