Za nami nasze małe święto  - odpust parafialny. Z wielką radością po raz drugi w tym roku gościliśmy w naszej parafii o. Damiana Basaraba, który wraz z ks. Bogdanem koncelebrował Mszę Św. i wygłosiła kazanie. Po uroczystej Mszy Św. odbyły się tradycyjnie wiosenne andrzejki. Wszystkim za włączenie się w przygotowanie liturgii i "biesiady"  - Serdeczne "Bóg zapłać".

Radzie parafialnej, Kołu różańcowemu, Radzie sołeckiej i Strażakom, przedstawicielom poszczególnych wsi należących do parafii.

 

 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.