OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.09.2018

1. INTENCJE - 23.09.2018 XXV Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE + + Maria Piotr Kazimierz Stanisław Kolaty, Ryszard Paweł Dorawa
9.30 PŁOCKO + + Stefania - w 22 r. śmierci - Władysław Wołk, ich syna Aleksandra oraz dziadów z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilatki Marii Przytuły w 60 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + + Franciszka Antoni Świercz

2. INTENCJE - 30.09.2018 XXVI Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE + + Elżbieta Drozdalska w1 r. śmierci i zmarłych z rodzin: Stramel, Brandt, Lewandowski i Drozdalski
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak w dniu 60 r. urodzin
11.00 PRZYTOCKO + Benedykt Jeżewski w 40 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyła Genowefa Gańska

3. Biesowice - P. Elżbiecie Kalwejt - Sokołowskiej - na przyszłą niedzielę sprzątają kościół rodziny nowożeńców/ Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice - w przyszłą niedzielę po Mszy południowej zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią w tym kościele do I Komunii świętej.
5. Jak co tydzień polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - dziś po Mszy południowej spotkanie kandydatów do bierzmowania i próba uroczystości, a po tej samej Mszy spotkanie z ich rodzicami.
7. Biesowice - w przyszłą niedzielę zapraszam na Msze św. na g 12.30 szczególnie dzieci.
8. Biesowice - zapraszam na Msze św. tygodniu. W poniedziałek, środę i piątek Msze o g. 17.00, we wtorek i czwartek o g. 9.00. Z tym, że w środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem nowenna do MBNP i Msza św. Intencje: poniedziałek: za Krystynę Tatarynowicz w 65 r. urodzin, Nikolę w 3 r. urodzin o błogosławieństwo, środa za + Zygmunta Rychlińskiego w 6 m. od śmierci, a w piątek za + Franciszka Wróblewskiego w 8 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu.
9. W przyszłą sobotę 29.09.18 o g. 15.00 w Pustowie rozpocznie się festyn organizowany na rzecz wsparcia w leczeniu naszego parafianina Henryka Łepeckiego, a w niedzielę po Mszach Caritas Parafii będzie również rozprowadzała cegiełki na ten cel.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę św.
11. Wszystkim solenizantkom / tom - Michałom Rafałom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.