OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.09.2018

1. INTENCJE - 30.09.2018 XXVI Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE + + Elżbieta Drozdalska w1 r. śmierci i zmarłych z rodzin: Stramel, Brandt, Lewandowski i Drozdalski
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak w dniu 60 r. urodzin
11.00 PRZYTOCKO + Benedykt Jeżewski w 40 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyła Genowefa Gańska

2. INTENCJE - 07.10.2018 XXVII Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE rez. Rycak
9.30 PŁOCKO + + Helena-25 r. śmierci-Konstanty Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Jubilata Dominika Kleiny w 36 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

3. Biesowice - rodzinom nowożeńców - / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice - po Mszy południowej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolno - katechetycznym przystąpią w tym kościele do I Spowiedzi i I Komunii św.
5. Jak co tydzień polecam Gościa Niedzielnego oraz Arkę, który są do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - zapraszam na Msze św. ciągu tygodnia. Tym razem we wtorek, środę i piątek o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza święta, w czwartek Msza o g. 9.00 i po niej nabożeństwo różańcowe. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem nabożeństwo różańcowe i Msza św. Jutro czyli w poniedziałek Mszy św. nie będzie.
7. Biesowice/Płocko - w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie KŻR i zmiana tajemnic.
8. W poniedziałek rozpoczyna się październik miesiąc modlitwy różańcowej. Oczywiście zachęcam do odmawiania różańca w naszych domach, szczególnie w kościele przed Mszą św.
W Biesowicach w kościele będzie wystawiony koszyczek na intencje różańcowe.
9. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca, a w związku z tym odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. W piątek od g. 11.00 w Biesowicach, a w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach Parafii.
10. Wczoraj w Pustowie odbył się festyn organizowany na rzecz wsparcia w leczeniu naszego parafianina Henryka Łepeckiego, po Mszy będzie można nabyć cegiełki na ten cel.
11. Płocko - serdecznie zapraszam w piątek na g. 18.30 nabożeństwo różańcowe i Mszę św. sprawowaną w intencji + Leokadii Sobczyk w 2 r. śmierci
12. Wszystkim solenizantkom - Teresom / tom - Franciszkom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.