OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.04.2019

1. INTENCJE - 28.04.2019 II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilata Krzysztofa Rosiaka o zdrowie i błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Niego i jego rodziny
9.30 PŁOCKO + + Helena Czesław Stanisławski Stanisława Trusiak
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatki Natalii Pułaczewskiej w 75 r. urodzin o zdrowie dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + Paweł Dorawa w 10 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu

2. INTENCJE - 03.05.2019 Uroczystość NMP Królowej Polski - Rok C
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak - intencja od rodziców
11.00 PRZYTOCKO + Ryszard Cyrankowski - 4 m. śmierci - od uczestników Jego pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Władysław, Maria Stefan Wasilewski, Zygmunt, Renata Rychter
14.00 BIESOWICE W intencji Strażaków z OSP Biesowice o błogosławieństwo

3. INTENCJE - 05.05.2019 III Niedziela Wielkanocna - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE W intencji KŻR z Biesowic o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo B.
9.30 PŁOCKO + + Rozalia Kawiak - 21 r. śmierci, Anna Bednarek - 5 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE I Komunia - w intencji dzieci błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

4. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
5. Ta Niedziela - Miłosierdzia Bożego to święto patronalne Caritas. Stąd po Mszach odbędzie się zbiórka dodatkowych ofiar na w/w Caritas.
6. W piątek 03.05.19 przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny, zapraszam w tym dniu na Msze św. jak w każdą Niedzielę i Święta. Choć to piątek, to w tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 02.05 przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, oczywiście zachęcam do jej wywieszenia.
7. Ponieważ, w pierwszy piątek miesiąca wypada w/w uroczystość, stąd odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odbędą się odpowiednio w Biesowicach w piątek 10.05.19 od g.11.00, a w sobotę 11.05.19 od g. 9.00 w pozostałych wioskach Parafii.
8. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
9. Biesowice - zapraszam na Msze św. tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek. W środę Msza św. w intencji + + Maria Franciszek i Jan Ciulkiewicz, Kazimiera Czesław Wojciechowski, Julia Jan Sajdak. We wtorek Msza o g. 9.00, w czwartek wyjątkowo Msza św. również o g. 17.00 za + Zygmunta Rychlińskiego w dniu imienin - intencji od zespołu Pietruchy, w piątek w uroczystość NMP Królowej Polski.
10. Solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.