OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.05.2019
 
1. INTENCJE - 05.05.2019 III N. Wielkanocna - ADORACYJNA / BIBLIJNA
8.00 BIESOWICE W intencji KŻR Biesowice o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo B.
9.30 PŁOCKO + + Rozalia Kawiak - 21 r. śmierci, Anna Bednarek - 5 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + + Michał Łyszyk - 32 r. - Jego córkę Barbarę i zmarłych z tej rodziny
12.30 BIESOWICE I Komunia - w intencji 7 dzieci błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
 
2. INTENCJE - 12.05.2019 IV Niedziela Wielkanocna - Rok C
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilatów: Zofii i Henryka Schulz z okazji r. ślubu o zdrowie, opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Stanisława Feliks Kania - 20 r. - intencja od wnuka Mariusza z rodziną
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + + Czesława Aleksander - 25 r. śmierci - Wodnicki, Zofia, Michał, Mirosława Dudka, Anna Bednarek - 5 r. śmierci
 
3. Biesowice - rodzicom dzieci komunijnych / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. W najbliższy piątek i sobotę odwiedzę chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną w Biesowicach w piątek od g.11.00, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach Parafii.
5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego i Arki, które są do nabycia po Mszy św.
6. Dziś przypada XI Tydzień Biblijny. Jest on III Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod honorowym patronatem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego oraz Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Pana Mateusza Morawieckiego. Po Mszy św. każdy obecny w kościele otrzyma karteczkę z fragmentem Ewangelii wg św. Jana, potem proszę w domu odszukać go w NT i przeczytać.
7. Biesowice - w związku m.in. z Tygodniem Biblijnym w środę po Mszy św. zapraszam w na spotkanie Kręgu Biblijnego.
8. W przyszłą niedzielę w Biesowicach o g. 18.00 odbędzie się spotkanie członków Rady Parafialnej w sprawie odpustu parafialnego, który będzie miał miejsce w niedzielę 19.05.19 podczas uroczystej Mszy św. o g. 12.30 celebrowanej pod przewodnictwem naszego tegorocznego rekolekcjonisty wielkopostnego O. Damiana B. Po Mszy odpustowej planujemy - jak co roku nasze „ majowe andrzejki ” i wspólne spotkanie przy biesiadnym stole.
9. Biesowice - zapraszam na Msze św. tygodniu: w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Z tym że codziennie od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, o g. 17.00 nabożeństwo majowe i Msza św. Intencje: poniedziałek + + Czesław Zofia Jan Tatarynowicz, środa za Jubilatkę Zuzannę Kowalską w 14 r. urodzin o błogosławieństwo B. i potrzebne łaski. W piątek za + + Ewę Marię Franciszkę i Jana Romanko oraz Małgorzatę Rynkiewicz.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę świętą św. za + + rodzeństwo Marię i Lesława Włodarczyk
11. Wszystkim solenizantkom - Stanisławom / tom - Stanisławom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.