OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.05.2019
 
1. INTENCJE - 19.05.2019 V Niedziela Wielkanocna - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Maria - 39 r. - Franciszek Ciulkiewicz, syna Jana i zmarłych z rodziny
9.30 PŁOCKO + + Jadwiga Maciej Butkiewicz, Helena Władysław Pliskowski
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki - 5 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE 1. Msza odpustowa - za parafian - odprawia O. Damian Basarab
                           2. W intencji dzieci rocznicowych - odprawia ks. proboszcz
 
2. INTENCJE - 26.05.2019 VI Niedziela Wielkanocna - Rok C
8.00 BIESOWICE + Jadwiga Kowalska w Dniu Matki - intencja od wdzięcznych dzieci
9.30 PŁOCKO + Ryszard Leszczyński w 15 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE 1. + + Wanda - 10 r. śmierci - Jan Gutkowski
                           2. + Małgorzata Rynkiewicz w 2 r. śmierci
3. Biesowice - nowożeńcom / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Dzisiaj w naszym kościele parafialnym w Biesowicach podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej o g. 12.30 odbędzie się odpust parafialny. Mszy odpustowej ( koncelebrowanej ) będzie przewodniczył nasz tegoroczny rekolekcjonista wielkopostny O. Damiana Basarab. Po Mszy odpustowej jak co roku planujemy nasze „ majowe andrzejki ” i wspólne spotkanie przy biesiadnym stole. Serdecznie dziękując poszczególnym sołectwom naszej Parafii za Waszą pomoc w przygotowaniu tej biesiady, zapraszam do licznego udziału w tej uroczystości.
6. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy z okazali się pomocni przy przygotowaniu Mszy odpustowej i późniejszej biesiady.
7. Biesowice - zapraszam na Msze św. w tym tygodniu: w środę, czwartek i piątek. W te dni, codziennie od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i Msza św. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 majowe i Msza św. Intencje: w piątek za + Pawła Dorawę w 11 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników Jego pogrzebu.
8. Biesowice - w środę po Mszy św. zapraszam na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
9. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo majowe i Mszę św. sprawowaną w intencji Janiny Kamińskiej z okazji Dnia Matki z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo B.
10. Wszystkim solenizantkom - Juliom, Helenom, Iwonom, Wiesławom, Zuzannom, Joannom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.