OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.05.2019
 
1. INTENCJE - 12.05.2019 IV N. Wielkanocna - Dobrego Pasterza - Rok C
8.00 BIESOWICE W intencji Zofii i Henryka Schulz z okazji rocznicy ślubu, urodzin i imienin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Stanisława Feliks Kania - 20 r. - intencja od wnuka Mariusza z rodziną
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za rodziców: Kazimierę i Czesława Wiśniewskich z prośbą o zdrowie dla nich, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + + Czesława Aleksander - 25 r. śmierci - Wodnicki, Zofia, Michał, Mirosława Dudka
 
2. INTENCJE - 19.05.2019 V Niedziela Wielkanocna - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Maria - 39 r. - Franciszek Ciulkiewicz, syna Jana i zmarłych z rodziny
9.30 PŁOCKO + + Jadwiga Maciej Butkiewicz, Helena Władysław Pliskowski
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki - 5 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE 1. Msza odpustowa - za parafian - odprawia O. Damian
                           2. W intencji dzieci rocznicowych - odprawia ks. proboszcz
 
3. Biesowice – rodzinom: Kleina i Paszotka - Lipiński / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Dzisiaj w Biesowicach o g. 18.00 odbędzie się spotkanie członków Rady Parafialnej w sprawie odpustu parafialnego, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 19.05.2019 podczas uroczystej Mszy św. o g. 12.30 celebrowanej pod przewodnictwem tegorocznego rekolekcjonisty wielkopostnego O. Damiana B. Jak co roku po Mszy odpustowej planujemy nasze „ majowe andrzejki ” i wspólne spotkanie przy biesiadnym stole.
7. Biesowice - Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek ( oprócz środy ). W tych dniach o g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu nabożeństwo majowe i Msza św. Z tym, że w czwartek od g. 16.30 półgodzinna cicha adoracja, o g. 17.00 majowe i Msza św. Zamówione intencje mszalne: w poniedziałek za + Zbigniewa Misiaka - intencja od mieszkańców Węgorzyna i Darnowa. W piątek za małżonków + + Urszulę Stanisława - 22 r. śmierci - Wiśniewski oraz zmarłych z rodzin Nowak i Skoczylas.
8. Kandydatów do Bierzmowania zapraszam po Mszy św. po odbiór indeksów.
9. Biesowice - planuję remont zakrystii, m.in. jest zamówiony witraż, może ktoś, jakaś rodzina go ufunduje? Przy pokryciu 50% jego kosztów sponsor będzie na nim uwieczniony.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę świętą św. za małżonków + + Halinę - 10 r. śmierci - Tadeusza Urbanowicz
11. Wszystkim solenizantkom - Zofiom. Weronikom / tom - Sławomirom, Andrzejom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.