OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.06.2019
 
1. INTENCJE - 02.06.2019 Wniebowstąpienie Pańskie - Rok C
8.00 BIESOWICE + Franciszek Wawryniuk w 12 r. śmierci i dniu Jego 90 urodzin
9.30 PŁOCKO + + Aleksandra Antoni Symanowicz, Anna Mrózek
11.00 PRZYTOCKO W intencji Pauliny i Krystiana Basiak w 1 r. ślubu o błogosławieństwo
12.30 BIESOWICE O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla dzieci: Agnieszki i Kamila, Krzysztofa i Joanny, Rafała i Barbary oraz wnuków: Mateusza, Macieja, Ani, Aleksandra i Franciszka
 
2. INTENCJE - 09.06.2019 Niedziela Zesłania Ducha Świętego - Rok C
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla córki Małgorzaty Jej męża i córeczki Klary, syna Radosława Jego żony i dzieci Kornelii i Jakuba
9.30 PŁOCKO + + Irena Jan Barszcz - intencja od córki z rodziną
11.00 PRZYTOCKO + Ryszard Cyrankowski - 4 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Heleny i Dominika Kleina w 10 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
 
3. Biesowice - rodzinom Dorawa i Barczycki / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice / Płocko - po Mszy odbędzie się spotkanie z tutejszym KŻR i zmiana tajemnic
5. Rozpoczęliśmy czerwiec - miesiąc Najświętszego Serca Jezusowego, stąd zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych w kościele, do odmawiania litanii do NSPJ w domach.
6. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, które są do nabycia po Mszy św.
7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, stąd odwiedzę chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną - w Biesowicach w piątek 07.06 wyjątkowo nieco później, bo od g. 12.00, a w sobotę 08.06 od g. 9.00 w pozostałych wioskach terenu naszej Parafii.
8. Biesowice - zapraszam na Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek. W te dni, codziennie od g. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i Msza św. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 czerwcowe i Msza św. Intencje: w poniedziałek za + Hannę Szyszka w 2 m. śmierci od uczestników Jej pogrzebu, w środę za + Edwarda Ollika w 2 m. śmierci od uczestników Jej pogrzebu, w piątek za + Stanisławę Trusiak w 10 r. śmierci, Jej męża Bolesława oraz ich syna Władysława.
9. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Aleksandra Taukin z naszym parafianinem kawalerem Michałem Wójcikiem - oboje zamieszkali Pustowo - zapowiedź I.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe oraz Mszę św. sprawowaną z okazji 3 rocznicy ślubu w intencji Malwiny i Łukasza Urbanowicz oraz ich córek Michaliny i Patrycji.
11. Wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.