OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.06.2019
 
1. INTENCJE - 16.06.2019 Uroczystość Trójcy Świętej - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Elżbieta Halczuk w 10 r. śmierci i rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + + Józefa Antoni Stasiuk intencja od wnuka z rodziną
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki - 6 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Zofia Marian Jerzyk i dziadków
 
2. INTENCJE - 23.06.2019 XII Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński - intencja wdzięcznych dzieci z okazji Dnia Ojca
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
12.30 BIESOWICE + + Tadeusz Wojtyniak - r. śmierci - Wojtek Bethke
 
3. Biesowice - rodzinie Bethke / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię. Serdeczne Bóg zapłać P. Ryszardowi Kończakowi za wykoszenie trawników z całego terenu kościelnego.
4. Trwa czerwiec - miesiąc Najświętszego Serca Jezusowego, stąd zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych w kościele, oraz do odmawiania litanii do NSPJ w domach.
5. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - w tygodniu zapraszam na Msze św. oprócz poniedziałku. We wtorek o g. 16 30 nabożeństwo czerwcowe i Msza dziękczynna w intencji absolwentów III G i VIII SP, w środę o g. 7.30 Msza na zakończenie roku szkolnego, stąd też Mszy po południu już nie będzie, w czwartek w uroczystość Bożego Ciała Msza o g. 10.00 + + z rodzin: Brandt Stramel Drozdalski Lewandowski. Wyjątkowo w piątek od g. 16.30 półgodzinna adoracja i Msza św.
7. Płocko / Przytocko - w środę o g. 9.30 Msza w kaplicy na zakończenie roku szkolnego.
8. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( Boże Ciało ). Przypominam, że w tym dniu obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy świętej i powstrzymanie się od prac niekoniecznych. Zapraszam na Msze św. oraz procesje w Biesowicach na g. 10.00, w Płocku na g. 14.00. Proszę, aby jak co roku przygotować ołtarze.
9. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe i Mszę św. sprawowaną za + Edwarda Nowaka w V m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
10. Na zewnątrz zrobiło się gorąco, jednak chcę przypomnieć o godnym ubiorze do kościoła.
11. Wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

 Odmawiajcie różaniec...

 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.