OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.06.2019
 
1. INTENCJE - 23.06.2019 XII Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński - intencja wdzięcznych dzieci z okazji Dnia Ojca
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
12.30 BIESOWICE + + Tadeusz Wojtyniak - r. śmierci - Wojtek Bethke
 
2. INTENCJE - 30.06.2019 XIII Niedziela zwykła - Rok C- Rok C
8.00 BIESOWICE + + Jan Maria - 30 r. śmierci - Szyszka Mateusz Józefa Mroczkowski
9.30 PŁOCKO + + Anatol - 22 r. śmierci - Anna Caplin
11.00 PRZYTOCKO + + Władysław Jutkiewicz - 1 r. od śmierci - Irena Zbigniew oraz zmarłych rodziców i teściów z obojga stron
12.30 BIESOWICE + + Paweł Dorawa w 1 r. śmierci, Maria Piotr Kolaty oraz ich synów: Kazimierza i Stanisława
 
3. Biesowice - nowożeńcom / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię. Serdeczne Bóg zapłać P. Czesławowi Wojciechowskiemu za pomoc przy powieszeniu nowego baneru przy kościele.
4. W najbliższy piątek 28.06.2019 przypada Uroczystości Najświętszego Serca Jezusowego. Z racji tego, że jest to uroczystość, w tym dniu wiernych nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
5. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - w tygodniu zapraszam na Msze: w poniedziałek, środę i piątek. W poniedziałek o g. 16 30 nabożeństwo czerwcowe i Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu Diecezjalnego i po niej spotkanie PZS. W środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja i o g.17.00 Msza św. za + Stanisława Konicera w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu. W piątek o g. 16.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. w intencji Wiolety i Piotra Sierszyńskich oraz ich syna Leona z okazji IV r. ich ślubu o błogosławieństwo B. o potrzebne łaski.
7. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Milena Dorota Kozłowska zamieszkała w Biesowicach z kawalerem Pawłem Bogdanem Krzykała zamieszkałym w Wyrowie - zapowiedź I.
8. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe i Mszę św. w intencji Jubilata Filipa Danisewicza w 18 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo B. i potrzebne łaski.
9. Wszystkim solenizantkom - Alicjom,Wandom, Danutom / tom - Janom, Piotrom, Pawłom, Władysławom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

 

 

 

MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.