OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.09.2019
1. INTENCJE - 01.09.2019 XXII Niedziela zwykła - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE + + Stefan - 24 r. śmieci - Maria Elżbieta Jan Agnieszka Burek
9.30 PŁOCKO + + Maria Rybak - 12 r. śmieci - Leszek Włodarczyk - 9 r. śmieci
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatów małżeńskich Krystyny i Jerzego Rapta w 40 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. potrzebne łaski dla nich i rodziny
12.30 BIESOWICE + Mirosław Żuk w 4 r. śmierci
 
2. INTENCJE - 08.09.2019 XXI Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Franciszka Antoni Świercz oraz ich synów: Stanisława, Mieczysława, Henryka i Jerzego
9.30 PŁOCKO + + Eugenia Aleksandrowicz - 4 r. śmierci - Danuta Jastrzębska, Helena Edward Adamiuk Olga Franciszek Aleksandrowicz
11.00 PRZYTOCKO W intencji Miłosza Mieszka w dniu Jego chrztu
12.30 BIESOWICE + + Małgorzata Edward Ulfig, Mieczysław Wójcik, Karol Długajczyk
14.00 BIESOWICE Msza prymicyjna ks. Patryka Sobczyka
 
3. Biesowice - rodzinie Trusiak / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice / Płocko / Przytocko - jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na jego rozpoczęcie w Biesowice na g. 7.00, w Przytocku na g. 9.00.
6. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, środę i piątek na g. 17.00. W poniedziałek Msza na rozpoczęcie roku szkolnego o g. 7.00. Tradycyjnie w środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. W piątek Mszę rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia B. Intencje w środę i piątek są wolne.
7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca i odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Biesowice - piątek 06.09 od g. 11.00, sobota 07.09 od g. 9.00 w pozostałych wioskach Parafii.
8. Zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkaniew w piątek na godz.17.00
8. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. w intencji Pauliny Malewskiej w 18 r. jej urodzin o błogosławieństwo B, i potrzebne łaski.
9. Biesowice Płocko / - dziś po Mszy zapraszam na krótkie spotkanie KŻR i zmianę tajemnic.
10. Wczoraj w Biesowicach odbył się kolejny Festyn Parafialny. Po raz kolejny okazał się on sukcesem organizacyjnym i finansowym. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim jego organizatorom, szczególnie mieszkańcom Biesowice, jego sponsorom i uczestnikom.
10. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin Sławomir Kozicki zamieszkała w Mzdowie z panną Pauliną Makuch zamieszkałym w Słupsku - zapowiedź I.
11. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.