OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.09.2019
 
1. INTENCJE - 08.09.2019 XXIII Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Franciszka Antoni Świercz oraz ich synów: Stanisława, Mieczysława, Henryka i Jerzego
9.30 PŁOCKO + + Eugenia Aleksandrowicz - 4 r. śmierci - Danuta Jastrzębska, Helena Edward Adamiuk Olga Franciszek Aleksandrowicz
11.00 PRZYTOCKO W intencji Miłosza Mieszka w dniu Jego chrztu
12.30 BIESOWICE + + Małgorzata Edward Ulfig, Mieczysław Wójcik, Karol Długajczyk
14.00 BIESOWICE Msza prymicyjna ks. Patryka Sobczyka
 
2. INTENCJE - 15.09.2019 XXIV Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Marianna Bolesław Kaczmarski ich syna Ryszarda, córkę Kazimierę z mężem Janem - intencja od dzieci
9.30 PŁOCKO + + Jadwiga Maciej Butkiewicz, Rozalia Michał Staszko
11.00 PRZYTOCKO W intencji małej Jubilatki Zosi Rapta w 1 r. urodzin o błogosławieństwo.
12.30 BIESOWICE + Maria Piotr Kazimierz Stanisław Kolaty Paweł Dorawa
 
3. Biesowice - rodzinie ks. prymicjanta / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice - bardzo serdecznie dziękuje P. Andrzejowi Ciesielskiemu za ogromną pomoc przy pocięciu i porąbaniu drewna na zimę.
5. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, środę i piątek na g. 17.00. W poniedziałek intencja jest wolna. Tradycyjnie w środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. w intencji Jubilatów małżeńskich Stanisławy i Jana Kołodziej w 48 r. ślubu. W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza, która będzie sprawowana za + Bronisławę Szramka.
7. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. intencji o zdrowie i
błogosławieństwo B. dla sołtysa Adama Kuklińskiego - intencja od żony, dzieci i wnuków.
8. W sobotę 14.09.2019 z młodzieżą naszej Parafii wybieramy się, zresztą jak co roku na Diecezjalny Dzień Młodzieży. Chętnych proszę o kontakt.
9. Zmarła nasza parafianka mieszkanka Biesowic + Urszula Szulc l. 87. Jej pogrzeb we wtorek o g. 14.00. Pochowana na cmentarzu w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz …
10. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin Sławomir Kozicki zamieszkały w Mzdowie z panną Pauliną Makuch zamieszkałą w Słupsku - zapowiedź II.
11. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 
 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.