OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.09.2019
 
1. INTENCJE - 22.09.2019 XXV Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE W intencji Anny i Zygmunta Weichhold w 15 r. ślubu
9.30 PŁOCKO + + Stefania - 23 r. śmierci - Władysław Wołk ich syna Aleksandra i dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki - 9 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilata Macieja Zaborowskiego w 10 r. urodzin
 
2. INTENCJE - 29.09.2019 XXVI Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyłka Genowefa Gańska
9.30 PŁOCKO + Michał Kuc w 16 r. śmierci ( chrzest Hanny Anety Łyszyk )
11.00 PRZYTOCKO O łaskę zdrowia, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla pewnej osoby z okazji Jej urodzin
12.30 BIESOWICE + + Zofia - 11 r. śmierci - Franciszek Machuta
 
3. Biesowice - rodzinie Wojciechowski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Msze w poniedziałek, środę i piątek na g. 17.00. W poniedziałek w intencji + Teresy Pałasz - intencja od rodziny Kołodziej. Tradycyjnie w środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. za + Felicję Krzysiak w 4 r. śmierci. W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B. i Msza św. za + Stanisława Konicera w 3 m. od śmierci to kolejna intencja od uczestników Jego pogrzebu.
6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę świętą, której intencja jest wolna.
7. Biesowice - pragnę jeszcze raz serdecznym Bóg zapłać podziękować za IX ( i jak się okazało rekordowy ) Festyn Parafialny, a w szczególny sposób tym, którzy pomogli go przygotować, przeprowadzić i po nim posprzątać. Już dziś zapraszam na X Jubileuszowy.
8. Nasza diecezja po raz kolejny wydała duży kalendarz ścienny ze zdjęciami koszalińskiej katedry oraz bazylik w Kołobrzegu i Skrzatuszu - do nabycia po Mszy św. w cenie 10 zł.
9. Zmarła nasza parafianka mieszkanka Biesowic + Teresa Pałasz l. 76. Jej pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …
10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego. 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.