OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.09.2019
 
1. INTENCJE - 29.09.2019 XXVI Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyłka Genowefa Gańska
9.30 PŁOCKO + Michał Kuc w 16 r. śmierci ( chrzest Hanny Anety Łyszyk )
11.00 PRZYTOCKO O łaskę zdrowia, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla pewnej osoby z okazji Jej urodzin
12.30 BIESOWICE + + Zofia - 11 r. śmierci - Franciszek Machuta
 
2. INTENCJE - 06.10.2019 XXVII Niedziela zwykła - ADORACYJNA
8.00 BIESOWICE Rez. Rycak
9.30 PŁOCKO W intencji Marleny i Artura Jeziorskich w 9 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. dla Nich oraz Ich dzieci: Alicji, Mai i Tymoteusza
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatki Zosi Rapta w 1 r. urodzin o błogosławieństwo B.
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilata Dominika Kleiny w 37 r. ur. o błogosławieństwo B.
 
3. Biesowice - rodzinie Nogal / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. We wtorek rozpoczyna się październik - miesiąc modlitwy różańcowej, oczywiście zachęcam do jego odmawiania w domach, czy uczestnictwa w nabożeństwach w kościele.
5. Biesowice - w minioną środę w naszej zakrystii w miejsce zdezelowanego okna został zamontowany witraż z wizerunkiem patrona naszej Parafii św. Andrzeja Boboli. Zachęcam więc, by dziś wyjątkowo wyjść z kościoła przez zakrystię, tak by ten witraż zobaczyć.
6. Polecam Gościa Niedzielnego i Arkę, które są do nabycia po Mszy św. 
7. Biesowice Płocko / - w przyszłą niedzielę po Mszy zapraszam osoby należące w naszej Parafii do Kół Żywego Różańca na krótkie spotkanie i zmianę tajemnic.
8. Wyjeżdżam z Parafii na kilka dni, stąd w razie ewentualnego pogrzebu proszę, aby kontaktować się z ks. Jackiem Gierszewskim proboszczem Parafii Barcino.
9. Biesowice - w tym tygodniu zapraszam na Mszę św. jedynie w piątek. O g. 17.00 Nabożeństwo różańcowe i Msza św. za + Teresę Pałasz - intencja od koleżanek.
10. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Nabożeństwo różańcowe i Mszę sprawowaną w intencji + + Tadeusza Kamińskiego w 13 r. śmierci, Jego rodziców: Annę i Franciszka oraz braci: Kazimierza Zdzisława Edwarda i Stanisława
11. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek w Biesowicach o g. 11.00 rozpocznę odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę od g. 9.00 udam się do chorych z pozostałych wiosek z terenu naszej Parafii. Kandydatów do do bierzmowania zapraszam w tym też dniu do kościoła w parafialnego Biesowicach na g. 17.00 na nabożeństwo różańcowe, Mszę św. i krótkie spotkanie.
12. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.