OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.10.2019
 
1. INTENCJE - 27.10.2019 XXX Niedziela zwykła - ROK C
8.00 BIESOWICE + + Stanisława Stanisław Kazimierz Bogdan Burek - intencja od dzieci
9.30 PŁOCKO + + Józef ( żonę Janinę ) Wróblewski - 7 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Olga Sikora w 3 r. Jej śmierci
12.30 BIESOWICE + + Czesława - 10 r. - Aleksander Wodnicki Zofia Michał Mirosława Dudka
 
 2. INTENCJE - 01.11.2019 Uroczystość Wszystkich Świętych - ROK C
8.00 BIESOWICE + + Czesława Ludwik Świerczek oraz ich syna Tadeusza
9.30 PŁOCKO + + Aleksander - 7 r. śmierci - Stefania i Władysław i dziadków z obojga stron
12.00 BIESOWICE + + Franciszek Wróblewski i zmarłych z rodzin: Wróblewski Lemańczyk
 
3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego (z filmem Bernadetta) i Arkę które są do nabycia po Mszy św.
5. Po Mszach są do odebrania kartki na wypominki. Proszę po raz kolejny o segregację śmieci na cmentarzu, głównie, aby ziemi z żywymi kwiatami nie wrzucać do koszy.
6. Gościmy dziś w naszej Parafii kleryka V roku z Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, który po Mszach będzie zbierał dodatkowe ofiary na utrzymanie Seminarium.
7. Caritas naszej diecezji od kilku lat prowadzi akcję: „ Zapałka nie ogrzeje „ - składając ofiarę za symboliczne pudełko zapałek możemy pomóc ogrzać się ubogim. Dziś po Mszy będziemy mieli okazję, aby wziąć udział w tej akcji. Panie z pudełeczkami zapałek czekają przy wejściu.
8. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe i Msze św. w ciągu tygodnia. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek, środę i czwartku o g. 17.00, po ich zakończeniu Msza św. Intencje mszalne: w poniedziałek za + Stanisława Konicera w 5 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu. We wtorek Mszy nie będzie. W środę od g. 16.30 cicha adoracja, o g. 17.00 różaniec i Msza św. za + Irenę Wójcik w 27 r. śmierci. W czwartek o g. 17.00 ostatnie nabożeństwo różańcowe i Msza święta, której intencja jest wolna. W piątek w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze o g. 8.00 i 12.00, po Mszy południowej procesja na cmentarz, modlitwy za zmarłych tam pochowanych i poświęcenie grobów.
9. Biesowice - w Piątek w Uroczystość Wszystkich Świętych serdecznie zapraszam na Noc Świętych - modlitewne czuwanie na cmentarzu o g. 18.00.
10. Płocko - tym razem wyjątkowo zapraszam do tutejszego kościoła nie w piątek a w sobotę w Dzień Zaduszny 02.11.19 na g. 18.30 na wypominki i Mszę świętą.
11. Zmarł nasz parafianin mieszkaniec Mzdowa + Marek Synowiec l. 58. W piątek został On pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Zmarła również nasza parafianka mieszkanka Przytocka + Maria Czok l. 75. W poniedziałek zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie …
 
 
 
12. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.
 

" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.