OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.05.2021

1. INTENCJE - 09.05.21 VI Niedziela Wielkanocna - Rok B
17.00 PŁOCKO + + Natalia - 1 r. śmieci - Marcin Pułaczewski Iwona Chrobatyn
8.00 BIESOWICE W intencji: Stanisławy Kołodziej, Stanisławy Skoczylas oraz Barbary Wiśniewskiej o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Jadwiga Maciej Butkiewicz Rozalia Michał Staszko
11.00 MZDOWO + + Nina Jan Czesław Olaniecki Zofia Jan Halina Szatyn
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński z okazji imienin

2. INTENCJE - 16.05.21 Wniebowstąpienie Pańskie - ODPUST - Rok B
17.00 PŁOCKO + + Jacek Butkiewicz Grażyna Butkiewicz
8.00 BIESOWICE + Małgorzata Rynkiewicz w 4 r. śmieci
9.30 PŁOCKO O błogosławieństwo Boże dla 8 dzieci w dniu ich I Komunii Świętej
11.00 MZDOWO Za parafian
12.30 BIESOWICE + + Julia - 17 r. śmierci - Wacław Pelczarski - MSZA ODPUSTOWA

3. Biesowice ( rodzicom dzieci komunijnych + za prezent ) Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze i nabożeństwa majowe w trwającym „ Białym Tygodniu”. A będą one sprawowane w ciągu całego tygodnia od poniedziałku do piątku o g. 17.00. W poniedziałek Msza z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodzin: Krzemiński i Fatyga.
We wtorek Msza o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ks. proboszcza oraz ks. kleryka.
W środę Msza za + Andrzeja Marczaka - intencja od Agnieszki Madejskiej z rodziną.
W czwartek od g. 16.30 adoracja, po niej majowe i Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu naszej diecezji.
W piątek Msza św. za + Bogdana Nakoniecznego - kolejna intencja od uczestników Jego pogrzebu.
6. Płocko - w piątek zapraszam na na g. 18.30 na nabożeństwa majowe i Mszę świętą za + Mariana Butkiewicza - intencja od chrześniaka Krzysztofa z Kołobrzegu.
7. Płocko - w przyszłą niedzielę w tym kościele mamy uroczystość I Komunii, a ponieważ obowiązują nas wynikające z pandemii ograniczenia ilości osób w kościele, mam prośbę aby kto może był na Mszy niedzielnej w sobotę 15.05 o g. 17.00.
8. Dziś po Mszach również będą rozdawane maseczki higieniczno - ochronne.
9. W przyszłą niedzielę zakończy w naszej Parafii swoją praktykę ks. kleryk Mateusz Krahl.
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom Batom, Zofiom - / tom Grzegorzom, Maciejom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.