OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.05.2021

12.30 BIESOWICE + + Julia - 17 r. śmierci - Wacław Pelczarski

2. INTENCJE - 23.05.21 Niedziela Zesłania Ducha Świętego - Rok B
17.00 PŁOCKO Za parafian
8.00 BIESOWICE W Msza dziękczynna w intencji Jubilatów: Joanny i Dariusza Marszałek w 25 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO O błogosławieństwo Boże dla 11 dzieci w dniu ich I Komunii Świętej
11.00 MZDOWO + Henryk Wojtan w 1 r. śmieci
12.30 BIESOWICE + + Wanda Jan Gutkowski oraz ich syna Leszka

3. Biesowice ( P. Magdzie Kozłowski ) Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze i nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia. Będą one sprawowane od poniedziałku do piątku o g. 17.00.
W poniedziałek za + Tadeusza Kluka w 1 m. od śmierci - pierwsza z intencji od uczestników pogrzebu.
We wtorek za + Mariana Jaśkiewicza w 3 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników Jego pogrzebu.
W środę Msza za + Helenę Serbaluk w 5 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników Jej pogrzebu.
W czwartek za + Helenę Oborzyńską - intencja od KŻR z Biesowic.
W piątek za + Teresę Kocyła w 3 m. od śmierci - to pierwsza z intencji od uczestników Jej pogrzebu.

6. Płocko - w piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwa majowe i Mszę św. za + Irenę Leszczyńska w 3 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników Jej pogrzebu.
7. Płocko - w przyszłą niedzielę mamy w tym kolejną uroczystość I Komunii. Ponieważ wciąż obowiązują nas wynikające z pandemii limity ilości osób obecnych w kościele, dlatego mam prośbę, aby ten kto może był na Mszy niedzielnej w sobotę 22.05 o g. 17.00.
8. Dziś praktykę w naszej Parafii kończy ks. kleryk Mateusz Krahl, dziękuję Mu za wszelkie dobro, które wniósł do naszej wspólnoty i jednocześnie z serca życzę wytrwania w powołaniu.
9. Zmarł nasz były parafianin, wieloletni mieszkaniec Biesowic + Stefan Steinke l. 61. Jego pogrzeb odbył się w miniony piątek i został On pochowany na cmentarzu parafialnym w Biesowicach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom - / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.