OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.06.2024

1. INTENCJE - 16.06.2024 - XI Niedziela zwykła - ROK B
17.00 MZDOWO + + Włodzimierz Deluga w 2 r. śmierci, Jego rodziców i braci
8.00 BIESOWICE + Grażyna Żurawicka w 30 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Anna - 4 r. śmierci - Bolesław Barszcz, ich córkę Bogumiłę, synów Bogdana i Adama oraz wnuka Radka
11.00 PRZYTOCKO + + Bronisława Łyszyk w 8 m. od śmierci, Jej męża Michała oraz córkę Basię - intencja od uczestników pogrzebu Bronisławy
12.30 BIESOWICE 1. + Tadeusz Wojtyniak w 53 r. śmierci
                           2. + + Krystyna Nakielska w 4 r. śmierci i Jej syna Tomasza

2. INTENCJE - 23.06.2024 - XII Niedziela zwykła - ROK B
8.00 BIESOWICE Brak intencji
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodzin Świst Olaniecki i Walaszczyk
11.00 PRZYTOCKO + + Klara - 1 r. śmierci - Marian Czok ich córkę Wandę i syna Ryszarda
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński z okazji Dnia Ojca

3. Biesowice - P. Marioli Marciniak / Płocko / Pustowo / Przytocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - P. Janowi Kołodziejowi za wymalowanie klatki schodowej wieży parafialnego kościoła, by ją odnowić zanim powróci po kapitalnym remoncie mechanizm i tarcza zegara.
4. Mzdowo - ze względu na mój wyjazd w przyszłą sobotę Mszy świętej nie będzie.
5. Biesowice - w tym tygodniu ze względu na mój wyjazd  Mszy świętych ani nabożeństw czerwcowych nie będzie. Jedynie w czwartek o g. 7.30 Msza na zakończenie roku szkolnego.
6. Płocko / Przytocko - w czwartek o g. 9.00 Msza na zakończenie roku szkolnego.
7. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
8. Płocko -  w tym tygodniu wyjątkowo ze względu na mój wyjazd Mszy świętej ani nabożeństwa czerwcowego w najbliższy piątek nie będzie.
9. Gościmy dziś w naszej Parafii ks. neoprezbitera Mateusza Krahla. Po Mszach świętych będzie On udzielał prymicyjnego błogosławieństwa i rozdawał okolicznościowe obrazki.
10. Wszystkim solenizantkom - Anetom, Alinom, Alicjom/ solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.