OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.06.2024

1. INTENCJE - 30.06.2024 - XIII Niedziela zwykła - ROK B
17.00 MZDOWO + + Paweł Bućko w 7 m. od śmierci, Jego żonę Emilię i rodziców z obojga stron - intencja od uczestników pogrzebu Pawła
8.00 BIESOWICE + + Wanda - 1 r. śmierci - Edward Madejski i ich syna Marka
9.30 PŁOCKO + Henryk Hulecki w 22 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Krzysztof Kowalski w 8 m. od śmierci w dniu 65 r. urodzin - intencja od rodziny Sochaj i Kowalski
12.30 BIESOWICE + Paweł Dorawa w 6 r. śmierci

2. INTENCJE - 07.07.2024 - XIV Niedziela zwykła - ROK B -AD0RACYJNA
17.00 MZDOWO W intencji Jubilatów Jadwigi i Władysława Żurkowskich z 33 r. Ich ślubu oraz ich dzieci Karola Pawła i Agaty z prośba o dalsze błogosławieństwo
8.00 BIESOWICE + Stanisław Machuta w 3 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Leokadia Monczak i Jej tatę Mariana intencja od brata Tadeusza z rodzina
11.00 PRZYTOCKO + + Maria Józef - 24 r. śmierci - Kruszewski i ich syna Mariana
12.30 BIESOWICE + + Wanda Edward Madejski oraz Ich syna Marka intencja od wnuków

3. Biesowice / Płocko / Pustowo / Przytocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Biesowice - zapraszam na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Mszy nie będzie.
We wtorek za + + Stanisławę Bolesława Trusiak i Ich syna Władysława.
W środę nowenna do MBNP i Msza za parafian.
W czwartek od g. 16.30 adoracja i o g. 17.00 Msza Msza w pewnej intencji.
W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B. i Msza św. za + + Jolantę Chachaj w 9 r. śmieci oraz Jej teściów + Irenę w 1 r. śmierci i Zenona w 18 r. śmierci.
5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, dni odwiedzin chorych oraz starszych parafian z posługą sakramentalną. W piątek w Biesowicach od g. 11.00. Natomiast odwiedziny chorych w pozostałych wioskach odbędą się w sobotę od g. 9.00.

7. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na Mszę św. za + Stanisławę Olejniczak   w 2 m. od śmierci i Jej męża Stanisława - intencja od uczestników pogrzebu Stanisławy

8. Wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.