Dnia 30 czerwca 2012r. na stadionie w Biesowicach odbył się II Festyn parafialny. I część była przygotowana z myślą o dzieciach i rodzinie. Przygotowano wiele atrakcji... zjeżdżalnie, trampolinę, symulator lotów, konkurencje sportowe, występ artystyczny uczennic z ZS w Biesowicach oraz Zespołu "Pietruchy". W II części zwróciliśmy się przede wszystkim do dorosłych, w której główną atrakcją była licytacja zgromadzonych przedmiotów i nie tylko... Przez cały czas trwania festynu towarzyszyła nam dobrze zaopatrzona "kuchnia". O godz. 22.00 niecodziennym widowiskiem były kolorowe lampiony, które pod wpływem ciepłego powietrza znikały nam z oczu, gdzieś wysoko na niebie. W tle przygrywała nam miła muzyka dla ucha i radości ducha.

Wszystkie zebrane fundusze zostały przeznaczone na dalsze prace upiększające nasz kościół m.in. obicie siedzisk ławek.

 
 
 
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.