W Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa / 07.06.2012r./ pogoda przywitała nas pięknym słońcem i lekkim powiewem wiatru. Po uroczystej Eucharystii, która rozpoczęła się o godz. 10.00 wierni naszej parafii wyruszyli w barwnej procesji za Najświętszym Sakramentem do czterech przygotowanych przez mieszkańców Biesowic ołtarzy. Radosne dzieci sypiąc "pod stopy" Chrystusa wiosenne kwiaty, znaczyły przejście procesji, zostawiając świadectwo naszej wiary.

 


 

 

MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.