16 maja 2012r. przeżywaliśmy odpust parafialny. Z tej okazji odbyła się Uroczysta Eucharystia celebrowana przez ks. Jarosława Rynowiecki z Parafii pw. Trójcy Świętej z Dobrzycy, który w swym kazaniu nawiązał do męczeńskiej śmierci św. Andrzeja Boboli. Swą obecnością zaszczycili nas kapłani z dekanatu Polanów oraz Zespół Instrumentów Dętych z Kępic.

 
 
 
 
 
 

 Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.