Każdy z nas podążając w niedziele lub w dzień powszedni na Eucharystię przyzwyczaił się chyba? do tego, że do kościoła prowadzi kamienna droga...a tu proszę mam już chodnik wokół kościoła. Pierwsza "próba" - procesja dopiero na Wielkanoc, ale już dzisiaj można zajrzeć co znajduje się za kościołem Smile.

 

 

Modlitwa za diecezję
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.