"NAPRAWDĘ BLISKA OGARNIASZ"

14 września młodzież z naszej parafii wzięła udział w Diecezjalnym Czuwaniu Młodych. Spotkanie rozpoczął sam bp. Edward Dajczak, który serdecznie przywitał wszystkich przybyłych. Radowaliśmy się wspólnie na koncercie "Armii Pana" po którym wzięliśmy udział w niezwykłej katechezie prowadzonej przez oo. Antonello Cadeddu i Enrique Porcu z Brazylli. Cały czas wśród nas przebywała Pieta skrzatuskiej Pani, której zawierzyliśmy swoje życie. Na kolanach w modlitwie uwielbienia prowadzonej przez diecezjalną diakonię adorowaliśmy Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczytem spotkania była wspólna Eucharystia,  koncelebrowana przez trzech biskupów diecezji i ponad 100 kapłanów. Niezwykłym widokiem była procesja ze świecami na wzgórze pod krzyż. Na pamiątkę każdy z nas otrzymał wizerunek skrzatuskiej Piety. Za rok na pewno też się wybierzemy.

 


" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.