III Festyn parafialny pod hasłem "Powitanie lata" za nami.

Mimo zmiennej aury ale w pogodnym klimacie, odbył się III Festyn parafialny, którego celem było zebranie funduszy na dalszą renowację kościoła i budowę chodnika wokół niego. Na przybyłych parafian: dużych i małych czekało wiele atrakcji. Odbyły się już II Mistrzostwa w rzucie gumofilcem ks. proboszcza; siłowanie "na rękę", które zebrało wielu kibiców; zawody sportowe dla dzieci; malowanie twarzy; występy dzieci i młodzieży ZS w Biesowicach; loteria fantowa, losowanie cegiełek oraz licytacja. Można było się też pobawić przy muzyce Zespołu "Amados". Działała również mała gastronomia, która przez miłą obsługę serwowała pyszne jedzenie i ciasta przygotowane przez naszych parafia. Myślę że nie przesadzę, mówiąc iż festyn był udany Smile.

 

Pragniemy wszystkim parafianom podziękować za za ofiarność i udział w festynie a szczególnie tym wszystkim, którzy włożyli wiele wysiłku i pracy by się odbył. Do zobaczenia za rok Kiss

 

 

 


 

 

MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.