Już IX raz odbył się festyn parafialny w tym roku na "Pożegnanie lata".

Drodzy parafianie dziękujemy Wam bardzo za obecność, zaangażowanie w przygotowania do festynu, przeprowadzenia go i zrobienia porządków po nim - a pracy było co niemiara Smile. Dziękujemy też wszystkim Sponsorom, wolontariuszom i "przypadkowym" pomocnikom. Laughing

A oto foto relacja: 


" Wyszedłem od Ojca
i przyszedłem na świat;
znowu opuszczam świat
i idę do Ojca" (J 16, 28)

Modlitwa za diecezję

Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.