Już od kilkunastu lat nasza grupa parafialna wstawia się na Czuwaniu młodych w Skrzatuszu w przeddzień obchodów Odpustu diecezjalnego. W tym roku pod hasłem "Ochrzczeni miłością". Tradycyjnie w świętowaniu towarzyszyła nam Maryja w znaku Piety. Gościem tegorocznego wydarzenia był ks. Kuba Bartczak, który skandował - To jest ten Kościół, to jest ta droga, która prowadzi do… - Jedynego Boga! Po koncercie rozpocznie się nabożeństwo „Włączeni w Chrystusa i w Kościół”. Symbolicznym momentem było odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przy źródełku. Nie zabrakło oczywiście ani punktów, ani czasu na sakrament pokuty i pojednania. Całe spotkanie zakończyło się uroczystą Eucharystią prowadzoną przez ks. bp Z. Zielińskiego. W czasie Eucharystii przedstawiono członków Diecezjalnego Forum Młodych.

  
 
 
Parafialna pielgrzymka do Medjugorie
 
 
więcej
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.