OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.01.2018

1. INTENCJE -06.01.2018 Uroczystość Objawienia Pańskiego Rok B
8.00 BIESOWICE+ Edward Madejski w 5 r. śmierci i Jego zięcia Michaela
9.30 PŁOCKO+ + Anna Jan Ławer - intencja od dzieci
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za łaski 2017 r. z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
12.30 BIESOWICE + Edward Madejski w 5 r. śmierci - intencja od wnuków

2. INTENCJE -07.01.2018 Niedziela Chrztu Pańskiego Rok B
8.00 BIESOWICE W intencji Dominiki i Tomka z okazji urodzin o błogosławieństwo Boże
9.30 PŁOCKO+ Lidia Kamińska w 3 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatki Karoliny Keil z okazji 18 rocznicy urodzin z prośbą o życiową mądrość, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE+ + Janina Cyryl Zalewski w 29 r. ich śmierci

3. INTENCJE -14.01.2018 II Niedziela zwykła Rok B
8.00 BIESOWICE+ Józef Słomczewski - intencja od siostry Heni z mężem i rodziną
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilatów: Grażyny i Andrzeja Gwiżdż w 20 r. ślubu z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za 2017 z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny: dzieci wnuków i prawnuków
12.30 BIESOWICE+ Danuta Rydzewska - 6m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu

4.Biesowice - rodzinie Słomczewski z Ciecholubia / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie jej / go na dzisiejszą Liturgię.
5. Biesowice / Płocko - jutro spotkanie z Kołem Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
6. Biesowice - ze względu na kolędę Msze św. w tygodniu poniedziałek - piątek o g. 9.00.
7.Polecam Gościa Niedzielnego - do nabycia po Mszy świętej.
8. Kolęda: rozpoczynam ją od g. 16.00. Dziś Płocko kolonia, jutro Płocko od P. Zbyszka M. do P. Lidii B., w poniedziałek Płocko od cmentarza do P. Andrzeja B., wtorek Pustowo od P. Bednarek do P. Krajecki, środa Pustowo od bloku 4 do P. Gwiżdż, czwartek Ciecholub Dolny do PKP, piątek Ciecholub Górny, sobota Mzdowo, niedziela Mzdówko i Mzdowiec.
9. Dzisiejsza taca jest w całości przeznaczona na cele misyjne.
10.Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.